OneCNC Technishow Benelux w Utrecht, od 13 do 16 marca 2012

Technical show_1

OneCNC Benelux pokazał w 2012 technik pokazowych 13 - 16 marca 2012 roku. Techni-Show to największa i najważniejsza wystawa w obszarze Beneluksu przemysłowych technik produkcji, przetwarzania i obróbki metali, narzędzi i sprzętu. Techni-Show 2012 przyciągnął ponad 40.000 gości.

Techni-Show jest idealną okazją do zaprezentowania najnowszej wersji najnowszego produktu z OneCNCXR5 OneCNC.

Technical show_2

OneCNC Benelux i jej zespół byli zajęci przez cały OneCNC pokaz demonstruje możliwości produktów i sposób ich wspomogą produkty CNC produkcji. OneCNCXR5 było szczególnie interesujące, ponieważ użytkownicy byli zaskoczeni głównych zmian i usprawnień w wydajności i łatwości obsługi produktów w tej wersji.

Podczas gdy wielu dostawców CAD-CAM zostały zaprojektowane opuścić rozwój i wsparcie dla CAD CNC produkcji i mają w łatwy sposób uruchomić w konwencjonalnym systemie CAD, OneCNC nadal w szybkim tempie, pełna samodzielna CAD-CAM do opracowywania produktów . Krok ten pokazuje, że pozytywne z wielką akceptacją użytkowników obecnych i nowych, ponieważ OneCNC oferuje samodzielny zintegrowane całkowicie zaprojektowany w bezproblemowej instalacji zaprojektowanej specjalnie do celów CNC produkcji.

Benelux OneCNC z doświadczonych inżynierów obejmuje obszar Holandii, Luksemburga i Belgii, w trybie online lub na miejscu szkolenia i pełne wsparcie całej gamy produktów OneCNC.

Aby uzyskać więcej informacji:

Skontaktuj OneCNC Benelux >>

OneCNC Niemcy w produkcji 2012

Metsav_2012
OneCNC Niemcy przedstawione na METAV 28, 2102 lutego - 03 marca. METAV jest międzynarodową wizytówką technologii produkcji i automatyki. To pokazuje pełną gamę state-of-the-art technologii produkcyjnych dla przemysłu metalowego - od obrabiarek, narzędzi, części precyzyjnych technologii automatyki do kompletnych systemów do specyfikacji klienta. Ponad 40.000 odwiedzających z branży z ponad 30 różnych krajów przybyli do Düsseldorf do produkcji 2012 w pięciu dni targów.

Metav_2012_2

OneCNC było podczas tego koncertu przedstawia nową generację produktów, który ukazał się niedawno OneCNCXR5 zajęty. Inżynierowie i menedżerowie uczestniczący show byli pod wrażeniem, w jaki sposób zautomatyzowany i zintegrowany OneCNCXR5 jest teraz. OneCNC jest powszechnie stosowany w Niemczech i wielu użytkowników jest zadowolona z szybkich ścieżek jakości niezawodnych i wysokiej.

OneCNC Niemcy oferują pełne szkolenie obsługa na miejscu, aby pomóc z OneCNC wdrażania w swoim sklepie. OneCNC ma wykwalifikowanych inżynierów, którzy nie tylko znają OneCNC produkty, ale również wiedzieć, jak zrobić części.

Aby uzyskać więcej informacji lub online demonstracji OneCNC zalet produkcyjnych do:

OneCNC Niemcy >>

OneCNC prasowe XR5 zintegrowany CAD-CAM

OneCNC dumą prezentuje najnowszą generację OneCNCXR5 CAD CAM rozwiązań.

OneCNCXR5 Ta wersja zapewnia użytkownikowi bardzo zdolny competively cenie i jest reprezentowana na całym świecie rozwiązanie dla wytwarzania CNC.

OneCNC 5 nowych filmów wydanych w serii, aby pokazać wsparcie funkcjonalności oprogramowania. Ta seria film jest krótki przegląd najważniejszych zmian, które są zarejestrowane w tej wersji OneCNCXR5.

OneCNC CAD-CAM video funkcjonalność 5 z serii wspiera potencjalnych użytkowników korzyści z produktów, aby zobaczyć element 1. Przekonasz się, że nie tylko produkty są bardzo tanie, ale również najwyższy standard funkcjonalności i możliwości. OneCNCXR5 jest kompletnym samodzielne CAD-CAM i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania do uruchomienia pełnej funkcjonalności.

OneCNC CAD-CAM Funkcjonalność wyjaśnił Część 2 5 pomoc z wielu potencjalnych użytkowników, aby zobaczyć korzyści z produktów. OneCNCXR5 jest kompletnym samodzielne CAD-CAM i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania do uruchomienia pełnej funkcjonalności.

OneCNC CAD-CAM Funkcjonalność wyjaśnił Część 3 z 5 pomoc z zakresu potencjalnych użytkowników, aby zobaczyć korzyści z produktów. OneCNCXR5 jest kompletnym samodzielne CAD-CAM i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania do uruchomienia pełnej funkcjonalności.

OneCNC CAD-CAM Funkcjonalność wyjaśnił Część 4 z 5 pomoc z zakresu potencjalnych użytkowników, aby zobaczyć korzyści z produktów. OneCNCXR5 jest kompletnym samodzielne CAD-CAM i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania do uruchomienia pełnej funkcjonalności.

OneCNC CAD-CAM Funkcjonalność wyjaśnił Część 5 z 5 szeregu, aby pomóc potencjalnym użytkownikom, aby zobaczyć korzyści z produktów. OneCNCXR5 jest kompletnym samodzielne CAD-CAM i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania do uruchomienia pełnej funkcjonalności.

Ta seria filmów jest tylko przegląd ann funkcjonalności i zadowoleniem przyjmie uwagi w całym świecie OneCNC biura.

Link OneCNC >> biura