Best Ever EMO OneCNC Niemcy

Onecnc_emo_2011_1

EMO 2011 był najlepszy OneCNC Niemcy, z dużą zleceń firmową i gości dla silnej sprzedaży prowadzi. EMO 2011 był czwartym z rzędu, że OneCNC Niemcy wystawiona w Hanowerze i pokazy w Mediolanie. Organizatorzy stwierdzono, że obecność więcej niż 140000, dostarczonych przez potencjalnych klientów dostępnych w dużym źródła.

OneCNC uważa, że ​​udział w targach EMO w Hanowerze stanowi podstawę dla całej Europy do budowania sprzedaży z potencjalnym spin-off na całym świecie. Przemysł obrabiarek również wydawał się odbierać maszyny zakupu podczas targów w pełnym rozkwicie i pozytywnych komentarzy niektórych klientów. OneCNC prezentuje najnowsze CAD / CAM, rozwiązań dla wielu potencjalnych klientów.

OneCNC jest znana linia produktów w CAD / CAM arenie znanej z wysokiej jakości oferowanych produktów w bardzo konkurencyjnych cenach. OneCNC jest tak zaawansowana wydajność w zakresie budowy, a produkty są wolne od jakichkolwiek dodatkowych kosztów konserwacji i zapewnia stałą akceptację europejskich klientów.

Funkcje, takie jak sprawdzonych funkcji HS obróbcze są zawarte w ramach standardowych funkcji bez dodatkowych kosztów. Wystawa w Hanowerze, Niemcy, OneCNC opisuje jako najważniejszego miejsca międzynarodowych spotkań dla obróbki metali CAD / CAM i kompletną linię produktów została wprowadzona do wielu nowych potencjalnych klientów do testu.

OneCNC personel również cieszył spotkanie z wielu istniejących klientów z całego świata, którzy prowadzącego show. OneCNC Niemcy miał również przedstawiciele strony Beneluksu Wielkiej Brytanii i we Włoszech biur australijskich.

Na informacje o OneCNC polecanych produktów w Hanowerze:

OneCNC Niemcy >>>

Kategorie

Archiwum

Aktualizacje OneCNC

Bądź na bieżąco

Zarejestruj się przez e-mail lub inne media, aby być na bieżąco z ważnymi wiadomościami i wydarzeniami oraz ważnymi aktualizacjami produktów.

Społeczny

Aplikacja społecznościowa OneCNC

Get it on Google Play