OneCNC wypuszcza nową broszurę

OneCNC dziś wydała broszurę dla OneCNCXR7

OneCNCXR7 ma się ukazać na początku listopada 2016.

Ta wersja ma ogromne znaczenie dla istniejących użytkowników, którzy chcą mieć nowe funkcje w każdej wersji.

Ta broszura jest już dostępny online od OneCNC.Net strony pomocy tutaj.

OneCNCXR7 Broszura

xr7brochure

W celu uzyskania dalszych informacji na temat OneCNCXR7 proszę skontaktować się z lokalnym biurem handlowym.

Kontakt OneCNC

OneCNC Włochy Eksponaty w Samumetal 2014

samumetal_2

OneCNC Włochy wystawiony na ostatnim handlu Samumetal Pokaż 29 stycznia do 02 lutego 2014.

Samumetal był 17th show i odbędzie się w Fiera di Pordenone, Pordenone, Włochy

Samumetal to targi z narzędzi i technologii w sektorze produkcji metali. Wystawa jest przede wszystkim maszyn i sztucznych materiałów i zaproponował doskonałą widoczność dla producentów, aby zobaczyć najnowsze technologie do tworzenia projektu, a także procesy produkcyjne.

samumetal_1

Jako część strategii marketingowej OneCNC do całej Europy OneCNC Włoszech wystawiony na Samumetal.

Do demonstracji na miejscu lub on-line kontakt OneCNC Włoszech OneCNC

OneCNC Włochy
Via Bassano del Grappa, 48 / G
36030 Sarcedo (VI)
Włochy
tel: + 39 393 438 3373
www.onecnc.it

Best Ever EMO OneCNC Niemcy

Onecnc_emo_2011_1

EMO 2011 był najlepszy OneCNC Niemcy, z dużą zleceń firmową i gości dla silnej sprzedaży prowadzi. EMO 2011 był czwartym z rzędu, że OneCNC Niemcy wystawiona w Hanowerze i pokazy w Mediolanie. Organizatorzy stwierdzono, że obecność więcej niż 140000, dostarczonych przez potencjalnych klientów dostępnych w dużym źródła.

OneCNC uważa, że ​​udział w targach EMO w Hanowerze stanowi podstawę dla całej Europy do budowania sprzedaży z potencjalnym spin-off na całym świecie. Przemysł obrabiarek również wydawał się odbierać maszyny zakupu podczas targów w pełnym rozkwicie i pozytywnych komentarzy niektórych klientów. OneCNC prezentuje najnowsze CAD / CAM, rozwiązań dla wielu potencjalnych klientów.

OneCNC jest znana linia produktów w CAD / CAM arenie znanej z wysokiej jakości oferowanych produktów w bardzo konkurencyjnych cenach. OneCNC jest tak zaawansowana wydajność w zakresie budowy, a produkty są wolne od jakichkolwiek dodatkowych kosztów konserwacji i zapewnia stałą akceptację europejskich klientów.

Funkcje, takie jak sprawdzonych funkcji HS obróbcze są zawarte w ramach standardowych funkcji bez dodatkowych kosztów. Wystawa w Hanowerze, Niemcy, OneCNC opisuje jako najważniejszego miejsca międzynarodowych spotkań dla obróbki metali CAD / CAM i kompletną linię produktów została wprowadzona do wielu nowych potencjalnych klientów do testu.

OneCNC personel również cieszył spotkanie z wielu istniejących klientów z całego świata, którzy prowadzącego show. OneCNC Niemcy miał również przedstawiciele strony Beneluksu Wielkiej Brytanii i we Włoszech biur australijskich.

Na informacje o OneCNC polecanych produktów w Hanowerze:

OneCNC Niemcy >>>

Kategorie

Archiwum

Aktualizacje OneCNC

Bądź na bieżąco

Zarejestruj się przez e-mail lub inne media, aby być na bieżąco z ważnymi wiadomościami i wydarzeniami oraz ważnymi aktualizacjami produktów.

Społeczny

Aplikacja społecznościowa OneCNC

Get it on Google Play