Aktualizacje Seria OneCNC

To jest historia wszystkich aktualizacji OneCNC.

Można zauważyć, czasami może być skok numerów wersji.

Wynika to z intensywnego i ciągłego testowania wewnętrznego, gdzie dokładnie przetestować wersje przed zwolnieniem sprawdzone aktualizacje funkcjonalne.


Aby pobrać aktualizacje, zobacz naszą OneCNC Aktualizacje strony.

OneCNCXR3 10.65

HS otwartych i zamkniętych kieszeni ma nową automatyczną redukcję kodu.

Oznacza to, że jest teraz większość z łuku i liniowych, a nie wszystkie liniowe są wykorzystywane do produkcji kodu redukującym wyjście kodu o ponad 60%, a w wielu przypadkach znacznie więcej.

HS SMT poziom Z zgrubne ma nową automatyczną redukcję kodu.

Oznacza to, że tam, gdzie możliwe jest większość łuku i liniowego zamiast podłużnych używanego do produkcji kodu zmniejszenie mocy kodu o więcej niż 60%, a w wielu przypadkach znacznie więcej.

HS kieszeń i poziom HS Z spirala szorstki wpis został powiązany z łuku 3D.

Oznacza to, że ustawienia wejścia i wyjścia 3D do obróbki zgrubnej są teraz kontrolowane użytkownika. Domyślne ustawienie 24 jest teraz używany do oglądania helisy lub gdy spirala jest liniowy dla niektórych maszyn.

Ustawienie to teraz także kontroluje wejścia i wyjścia 3D, który wyniesie około ¼ że jest 90 stopni, więc w efekcie będziesz miał około 6 liniowych w tych wpisach. To ustawienie nie powinno być regulowane, ponieważ można uzyskać dziwne liniowy zestaw 12 lub jeżeli mniej. Nie byłoby potrzeby, aby zmieniać to ustawienie w normalnych warunkach.

Inteligentny Projekt
Funkcja inteligentnego projektu ma teraz dodatkową możliwość obsługi punktów do projektu na płaszczyźnie lub w pozycji Z..
Nie wystają punktów do powierzchni lub brył.

SolidWorks importu

SolidWorks 2008 plików wymaga pewnych plików Microsoft funkcjonować i okazało niektórzy użytkownicy nie mają wymaganych plików w swoim systemie operacyjnym. Bez tych plików na niektórych użytkowników komputerów nie można było importować pliki SW2008.

Na instalacji OneCNC teraz sprawdzić te istnienia pliki i załadować pliki do okien do tego celu. Pod koniec instalacji prezentujemy przesłanie plików Microsoft ładowane do systemu użytkowników systemu Windows.

Powodem pokazując tę ​​instalację plików, ponieważ niektóre programy antywirusowe itp. mogą zgłaszać pliki są ładowane i pozwolenia prośba i jeśli użytkownik widzi, że pliki są Microsoft związanych użytkownik powinien umożliwić to jest wymagane. Pliki te mają zastosowanie wyłącznie do przywozu SW i nie są wymagane dla innych funkcjonalności OneCNC.

Kieszeń stosowany jako wielokrotność funkcji Profile

Ponieważ niektórzy użytkownicy znajdowali się za pomocą kieszeni Czyste Koło w funkcji profilowania, do których nie został zaprojektowany.

Właśnie dodaliśmy funkcjonalność i logikę wewnętrzną, aby było to możliwe. Chociaż funkcja ta została dodana nie oznacza to, że każda ścieżka narzędzia nie może zostać sprawdzone.

Jest tak zwłaszcza wtedy, gdy wiadomość jest wydawana. Sprawdzanie wszystkie programy i wszystkie komunikaty porady powinny być przestrzegane i odpowiednie sprawdzenie w celu wyeliminowania wiadomość przed użyciem dowolnego programu. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć wiadomości, aby umożliwić użytkownikowi elastyczność, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z oprogramowania i jest wspierana z komunikatów o błędach, gdy widoczne są problemy z ustawieniami użytkowników.

Płaska i poziom Z Obróbka

Mimo, że jesteśmy dumni z naszej jakości obróbki jesteśmy zawsze stara się poprawić, zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z dziwnych i trudnych powierzchni. Niedawno zauważyłem jakąś niską tolerancję płytkie i lekko skręcone pliki, które nie maszyna z dobrym wykończeniem więc dodaliśmy inteligentny logiki funkcjonalności obróbki w celu dalszego zwiększenia wykończenie tych bardzo płytkich i lekko skręcone powierzchnie typu. Powierzchnie te mogą być jednymi z najtrudniejszych powierzchniach, aby uzyskać wysoką jakość powierzchni i to z poprawy czyni to teraz możliwe ..

Języki

Wszystkie języki miały korekty do indywidualnych zmienione ustawienia dialogowe, w którym jest to konieczne.

Data premiery 30 lipca 2008 Wersja 10.51

Te dodatki są do wszystkich wersji OneCNCXR3.

Nowa funkcja w kolorze wybierz dla Geometria / ciał stałych:
Jest to funkcja dodana do naszego nowego wyboru koloru. Można zauważyć, 2 małe kwadraty jeden w każdym wyborze kolorów.

Ideą tych małych kwadratów wyboru jest na przykład to, czy używasz domyślnego geometrii rysować, a następnie chcesz narysować linię powiedzieć zielony zamiast niebieskiego jeśli wybierzesz zielony narysować linię.

Wtedy, gdy chcesz ustawić z powrotem do domyślnego koloru wystarczy kliknąć mały kwadrat i nastąpi powrót do domyślnego koloru.

Domyślne kolory można ustawić we właściwościach OneCNC.

To samo odnosi się do barwy cząstek stałych / powierzchni.

Po otwarciu zakładki warstw będzie nowy patrz 2 kolumny kolorów w lewo jest geometria i prawo są ciała stałe / powierzchnie.

Te kolory reprezentują ostatnio użyte kolory tej warstwy. Możesz wiedzieć, że jesteśmy jednym z niewielu, jeśli nie jedynym, który pozwala więcej niż jeden kolor na warstwie.

Inteligentny Projekt
Nowa funkcja inteligentnego projektu
To jest przez popularnego wniosek wielu użytkowników na całym glob.
Zrobiliśmy zupełnie nową funkcję, aby zastąpić Przenieś do Z z funkcji placement i zintegrowane, że z nowym projektem do funkcji oraz nową funkcję powierzchni, aby wystawać do płaszczyzny.

Funkcja znajduje się na ikonie, że kiedyś projekt krzywa na górnym menu, aby użytkownicy, które miały klawisze skrótów, które dobrze to działa, ale został już zintegrowany z nowej funkcji. Może być stosowany również z starej "przenieść do funkcji: z.

Wszystkie podmioty, które mają być przeniesione lub rzutowany z tej funkcji należy wybrać przed rozpoczęciem korzystania z funkcji.

Następnie po wyborze podmiotów otworzyć okno i wybrać metodę projekcji.


Górna płaszczyzna ustawienie funkcji w oknie dialogowym będzie wystawać podmiotów do równinie nie ma znaczenia, po której stronie płaszczyzny podmioty znajdujesz.

Podmioty będą przewidywane "prostopadle do płaszczyzny".

Oni po prostu przenieść do płaszczyzny jak magnes. Jest to również dobre, jeśli niektóre elementy są z obu stron płaszczyzny nadal być wysuwana do płaszczyzny.

Jedna z propozycji, aby wiedzieć, że są wystające poprawnie jest, aby wybrać widok samolotu.

Ten znajduje się na dolnym pasku w lewo Widok> Wybierz Widok> Samolot>

Następny jest podobny do starego Ruchu do Z wyjątkiem tego, że jeśli podmioty takie jak łuki, które nie mogły być prawidłowo płaska teraz korygowane automatycznie.

Uwaga:Przy użyciu projekt funkcję powierzchni płaszczyzny kontroluje kierunek rzutu chociaż projektuje na powierzchnię, dopóki geometria jest zgodny z i prostopadły do ​​płaszczyzny

Na przykład, jeśli chcesz do projektu bezpośrednio w Z, samolot musi być w domyślnej XY.

Zmienił fazki:
Funkcja skos jest lekko zmieniony na pozycji 2 ustawienia.

Niektórzy użytkownicy sądzą zmiany położenia końcówki oo zmieniła wielkość fazowania używając pozycji 2 wybór.

Ten dźwięk jest do ostrzegania użytkowników, na to, że ścięcie to jest kontrolowane przez sieć, a pozycja 2, a nie z końcówką Z powodu jego powiązana z Z łańcucha.

Ta zmiana w ustawieniu pozycji 2 może pomóc ci faceci zrozumieć łatwiej do ustawienia pozycji łańcucha 2.

Ten obraz pokazuje, że wszystko zmienia się, gdy zmienia się Z końcówka to po prostu przesuwa pozycję zaręczynowy narzędzia na ścięcia.

Po pozostawieniu w trybie automatycznego ustalania jest wyśrodkowana na sfazowaniu automatycznie.

To następne zdjęcie pokazuje nowy wyświetlacz, jeśli auto jest nie-znakowany.

Zmieniono kieszonkowe punkty wiercenia:
W tradycyjnym kieszeni jest ustawienie, które tworzy punkty wiercenia.

Wymagało to użytkownik wiertło wiertarki większy niż średnica tnącego i ponownie szybkie, a następnie w dół do otworu.

Dla bezpieczeństwa, w razie niektórzy faceci nie wiercić to na tyle duże, że teraz karmić dół otwartą dziurę, więc jeśli użytkownik zapomni do wiercenia to jest na tyle duże, że wtedy nie ma problemu.

Dla użytkownika, który ma być szybki w dół, a tam jest zdolność do dostrojenia ustawień posuwu wgłębnego do ich paszy max ją przyspieszyć, jeśli wymagane.

Czytaj więcej ...

OneCNCXR3 10.46

Data wydania 17 czerwca 2008

Wydanie nowego produktu szczegóły skontaktuj się z biurem sprzedaży

Zasadniczo jest to nowy PLN Tylko oprogramowanie, które ma wszystkie cechy OneCNCXR3 Mill ekspertów CAD / CAM mniejsza część CAM.

Te dodatki są do wszystkich wersji OneCNCXR3.

Ulepszenia wydajności

Nowa umiejętność doboru i stosowania samolot z wyboru otworu.

Nowa funkcja pokazuje aktualny kąt płaszczyzny obrotu pokazany jako osi B i A

Jest to zarówno przydatne dla modelarza, ale również dla wielu osi programatora bo będzie wiedział, jego przestrzenną samoloty kąt obrotu.

Nowa funkcja jest dostępna podczas korzystania z funkcji kopiowania / przenoszenia można aktywować "Zastosowanie samolot" to wtedy ustawia sustem do pracy z samolotu, a nie w świecie osi współrzędnych.

Nowa funkcja jest dostępna podczas korzystania z funkcji lustro można aktywować "Zastosowanie samolot" to wtedy ustawia sustem do pracy z samolotu, a nie w świecie osi współrzędnych.

Nowa funkcja jest dostępna podczas korzystania z funkcji można obracać aktywacji "u samolot" to wtedy ustawia sustem do pracy z samolotu, a nie w świecie osi współrzędnych.

Czytaj więcej ...

OneCNCXR3 10.42

Data wydania 29 maja 2008

Ulepszenia wydajności

OneCNCXR3 wersja 10.42 aktualizacja jest głównie włączenie nowych funkcji zwiększających wydajność dodane do góry akcję już bardzo dobrze przyjęte produkt.

Elementy dodawane są wszystkie funkcje oszczędzania czasu, mające na celu zwiększenie wykorzystania oprogramowania.

Nowością dwa kolor konstrukcji:

Funkcja ta dotyczy wszystkich wersji OneCNCXR3

Ma to na celu usprawnienie sposobu budowy w OneCNC.

Pozwala to na automatyczne mają jeden kolor wybór dla użytkowników, dla geometrii konstrukcji i drugi kolor wyboru użytkowników na budowę powierzchni i modelowania.

Jeżeli konstrukt geometrię do wytłaczania z, na przykład będą oddzielone koloru.

Te domyślne kolory są zarówno niezależnie sterowane z właściwości użytkownika, ale można również zmienić poprzez kliknięcie na kolor i wybierając kolor.

Nowe funkcje ekstrakcji: geometria

Funkcje te mają zastosowanie do wszystkich wersji przemiału.

Sposób ekstrakcji geometrię powierzchni i modeli całkowicie zmieniona.

Stary "Extract All" upadł i został zastąpiony przez trzy dość rewolucyjnych nowych funkcji ekstrakcji.

Tolerancje są obecnie kontrolowane przez logikę i nie będą zobowiązane do stosowania tolerancji do ekstrakcji. Więc dialogowe używane do wyświetlania w wyborze ekstrakt nie powinien pojawić się teraz.

To oszczędza czas i usunąć ogromne tworzenie wielu podmiotów świadczących to ważne modelu. To jest możliwe, że jeden szew i krawędzie.

Są to nowe funkcje na pasku narzędzi.

Jest też dodatkowa funkcja w menu o nazwie "wydobyć wszystko"

1. Wyodrębnić pojedynczą krawędź:

Pozycja 1 strzałka ikony jest samą funkcjonalność jak poprzedni wyciąg jednej funkcji. Jest to pojedynczy wyciąg. Będzie wyodrębnić krawędź powierzchni lub modelu od krawędzi wybranej.

2. Wyodrębnić krawędzie powierzchni:

To bardzo funkcjonalny nowa funkcja wyodrębnić krawędzie wybranej powierzchni wybranej powierzchni. Ta powierzchnia może być częścią modelu, powierzchnia może być wybrany bezpośrednio z modelu bez rozkruszenia do powierzchni.

Jest to przykład wybierając krawędzie powierzchni. Przydatne dla kieszonkowe lub granic.

3. Model ekstrakt krawędzie:

To jest ekscytujące, nowa funkcja, ponieważ będzie wyodrębnić krawędzie modelu i każdy szew będzie miał tylko jedną krawędź pod warunkiem, że jest ważny wzór. Nie więcej podwójne krawędzie powodu krawędzi na każdej powierzchni zapewniając wybraną część jest ważny model Solid. Jeśli jest to tylko kilka powierzchni, które wyglądają jak model dobrze będzie wyodrębnić tylko krawędzie każdej powierzchni na modelu, że użytkownik wybiera co stworzy przewagę na każdej powierzchni.

Ta próbka przykład powyżej ma tylko pojedynczych krawędzi teraz.

4. Wyodrębnić wszystko:

Jest to również nowa funkcja. To ma pewne podobieństwa do starej funkcji wyodrębnić wszystkie, ale działa znacznie inaczej.

Jeśli masz powierzchnie i modele na ekranie i korzystać z tej funkcji, każdy model zostanie wybrany automatycznie, a tylko jeden szew krawędź jest stworzony na wzór samego jako ważnej funkcji 3 powyżej.

Jeśli powierzchnie są również na ekranie, jak również będą mieć zaznaczone wszystkie ich krawędzie i stworzył również.

Funkcja ta jest tylko na, a nie menu na pasku narzędzi, aby je rozdzielić, ponieważ powinien on być stosowany rzadko.

Użytkownik może zastosować tę funkcję do paska narzędzi, jeśli chce, ale wierzymy, że będzie to funkcja obecnie rzadko stosowane ze względu na powierzchni wybranych i modeli wybranych funkcji.

Nowa funkcja Unwrap skokowa Unwrap:

Funkcja znajduje się w oprogramowaniu OneCNCXR3 Mill Professional i OneCNCXR3 Młyn Eksperta.

Funkcja ta zajmuje powierzchnię "cylinder tylko", który jest umieszczony na osi X i rozpakowuje go.

Oś musi znajdować się w środku lub na modelu powierzchni, funkcja "Rozwija" zarys geometryczny powierzchni na płaszczyźnie XY. w kierunku Y.

Do ekstrakcji zacząć od Y zera trzeba mieć szew na górze cylindra, jak na tym zdjęciu.

Funkcja "odnosi się tylko do butli", bo jak można sobie wyobrazić, czy to kształt kulisty nie jest możliwe ustalenie, czy mieszkanie. Musi być cylindra do otwierania tego powodu.

Weź ten przykład tak długo, jak jej na osi X i kliknij rozpakować. Masz geometrię rozwiniętym kształcie ułożonym płasko na X, Y.

Jest to zwykły cylinder końcach ciętych pod kątem.

Będzie tylko jedna końcowa krawędź X szwu i może być na obu końcach z powodu tolerancji.

Ta funkcja jest głównie stosowane do obróbki osi nawijania 4, lecz stosuje się także do arkusza, który może być cięty na kształt i następnie walcowane w kształt cylindra.

Oto kolejny przykład, który zawiera wiele otworów i szczelin wszystkie obsługiwane automatycznie.

Nowy Z szybkiego podejścia w kieszonkowe i poziomie z:

The pocket otwarte i zamknięte i otwarte i zamknięte poziom Z funkcje w każdej odpowiedniej wersji OneCNCXR3 został zoptymalizowany z nowym logiki kontroli podejścia do szybkiego i do poprzedniego poziomu cięcia.

Oznacza to, na przykład, jeśli miał pocked 100mm głęboki i zostały usuwania metalu w odstępach 10 mm, jak każdy poziom jest usuwany OneCNC będzie teraz szybki aż do ostatniego poziomu cięcia.

W przypadku głębokich kieszeni 100mm ostatni poziom szybkiego pójdzie bezpośrednio w dół do-90mm (mniej rozliczenia wgłębnego), a następnie rozpocząć rampę lub zanurzyć wpis z tego punktu.

Pozwoliłoby to zaoszczędzić czas podawania na 90 mm głębokości, który będzie teraz w szybki zamiast paszy.

Weź ten prosty przykład kieszonkowy 2 głębokość cięcia

Widok z przodu i to wszystko wyjaśnia, kiedy widzisz szybki w dół do drugiego początku helisy.

Przykład ten pokazuje tylko 2 poziomów dla uproszczenia, ale samo dotyczy wszystkich poziomach.

Filet dodatki funkcyjne nowa interaktywna

Dotyczy to wszystkich wersji OneCNCXR3

Nie było zmiany wprowadzone do nowego filetowania łuków. Ten nowy rodzaju, a także inna jest dodany w celu uzyskania teraz 10 kombinacje filetowanych łuków.

To dodaje nowy styl

Dowodzi to możliwości

Głównym typem, który został stworzony dla

Nowa funkcja litego kręci:

Ta nowa funkcja dotyczy OneCNCXR3 Młyn profesjonalne i OneCNCXR3 Młyn Expert wersjach.

Jest to nowa funkcja, która tworzy stały łańcucha jednostek obracał się wokół osi i obracał się wokół linii środkowej wstępnie przygotowanego.

Dodaje się go do okna Solidna konstrukcja.

Jeśli tworzysz sieć podmiotów, takich jak ten.
I mają przed wyciągnąć oś takiego.

Wybierz sieć podmiotów, a to przyniesie okno budowy. W takiej sytuacji należy zastosować linię.

I to stworzyć solidny.

Czytaj więcej ...