Aktualizacje Seria OneCNC

To jest historia wszystkich aktualizacji OneCNC.

Można zauważyć, czasami może być skok numerów wersji.

Wynika to z intensywnego i ciągłego testowania wewnętrznego, gdzie dokładnie przetestować wersje przed zwolnieniem sprawdzone aktualizacje funkcjonalne.


Aby pobrać aktualizacje, zobacz naszą OneCNC Aktualizacje strony.

OneCNCXR4 21.05

OneCNC wydała aktualizację, która wprowadza nową falę technologii OneCNC.

OneCNC nowe wydanie OneCNCXR4 21.05 zmiana dramatycznie zwiększa szybkość obliczeń ścieżki narzędzia z maksymalnie 10 X i więcej prędkości poprzedniej wersji.

Aby uzyskać te wzrosty prędkości OneCNC teraz korzysta z różnych nowych technologii, w tym wielu rdzenia gwintowanie Duel quad core support w niektórych przetwarzania obliczeń ścieżki rand narzędzia.

Największy zysk jest z poziomu narzędzia OneCNCXR4 ścieżek 21.05 Szybki oo, które teraz mają prędkość wzrasta do 10 x lub więcej.

Istnieje wiele innych regulacji zawartych w tej aktualizacji, a główne z nich są wymienione poniżej:

Wersja OneCNCXR4 Mill Ekspert:
OneCNC wprowadziła i dodano nową strategię obróbki w wersji Expert do już potężnego pakietu 3D wysokiej prędkości ścieżki narzędzia.

Z Kompletna Wykończenie jest najnowszym dodatkiem do listy wykończenia ścieżki narzędzia i jest zaprojektowany w celu rozwiązania zarówno strome ściany i płytkiej obróbki regionu.

Ta nowa ścieżka narzędzia dodaje nowe możliwości obróbki mety, która łączy płytkie zdolność obróbki obszar z możliwością obróbki ścianka dźwigni Z pionowym.

OneCNC automatycznie wykrywa zmiany kąta odróżnić różne regiony i inteligentnie stosuje różne zmiany do strategii obróbki w sposób z góry na dół.

To pokazuje próbkę całego toru narzędzia.OneCNCXR4 Wersje frezowania:
Frezowanie funkcjonalność wątek został zaktualizowany do gwintów zewnętrznych. Gdy używany jest zarys kuter zarys wejścia i wyjścia zostały uproszczone do podjęcia mniej miejsca na luzy.

Aktualizacja zawiera główne razy zwiększyć prędkość aż 10x i więcej w poziomie Z torów narzędzia.

Nie było zmiany dokonane do edycji operacji dotyczących funkcji nazwy pól dziura.

Wersje OneCNCXR4 tokarskie:
Nowe czasy obliczenia w arkuszu pracy na tokarce do CSS mm / obr mm / min i

W tokarkach użytkowników muszą uwzględniać czas szpula w górę / w dół do CSS, jak również czas zmiany narzędzia, jeśli używać razy arkusz pracy, ponieważ to może być określone tylko w konkretnej maszyny używane.

W osi tokarki C została zmieniona tak, że można teraz używać do wiercenia cyklu polarny na komputerach, które umożliwiają cykle w cyklach lub automatyczną metodę wiercenia dla maszyn, które nie akceptują cykl w ciągu cyklu.

W tokarce oś C OneCNC dodała nową funkcję do własnych maszyn szybkich prędkości. Tam jest nowe ustawienie po dostarczenie, jeśli urządzenie obsługuje szybkie ruchy wewnątrz cyklu osi C. To może być po prostu oznaczone i ustawione w post teraz.

OneCNCXR4 Wszystkie wersje:
Funkcja kopiowania tablica została zmodyfikowana / ulepszona tak, użytkownik może sprawdzić, czy tablica jest wciąż oznaczone lub nie po użyciu.

Liczne zmiany do filetowania i modelowania jak kontynuowanie trwającego rozwoju, które zostały dodane do tej aktualizacji.

Były Aktualizacje następujących tłumaczy.
DXF
IGES
KROK
SAT
Parasolid

Główne aktualizacje nadal być wprowadzane do plików pomocy i samouczków, które są instalowane wraz z oprogramowaniem ..

Następujące języki zostały zaktualizowane w tej wersji.

Japoński
Niemiecki
Polski
Duński
Francuski
Holenderski
Włoski

OneCNCXR4 wersja koreański język:
Możliwość korzystania z czcionek True Type koreańskiej dodano zapewniając możliwość korzystania z TTF z koreańskiego na grawerowanie itp.

Czytaj więcej ...

OneCNCXR4 20.84

OneCNCXR4 Wszystkie Wersje

Korekty tłumaczy DXF / DWG. Korekty z tytułu gdy DXF geometria została podjęta z tyłu modelu 3D do stosowania jako geometrii 2D, aby zapobiec łuki są odwrócone.

OneCNCXR4 Pomoc
Nowy szeroko się przestarzały plik pomocy został dodany które obecnie obejmuje całą funkcjonalność zakresie OneCNCXR4 produktów. Obejmuje zaktualizowane samouczki i ogólne instrukcje wykonania metody OneCNCXR4.

OneCNCXR4 Wersje frezowania
Korekty zostały dokonane w celu skorygowania wartości offsetowych kieszeni HS gdy kąt nachylenia jest ustawiony do kieszeni.

OneCNCXR4 Profiler
Dokonano zmian w kształcie zamkniętych i otwartych oknach dialogowych kształtu programu Profiler. Zrobiono to, aby uczynić go bardziej interaktywne dla użytkownika.

OneCNCXR4 Tekst Pozycjonowanie
OneCNCXR4 umieszczenie tekstu jest do dolnej lewej krawędzi słowa. Uprzednio było środku słowa. Ta zmiana została wprowadzona w celu dostosowania go do standardów z bardziej popularnych CAD, które są również zgodne z nowym formacie DXF / DWG w OneCNC.

Czytaj więcej ...

OneCNCXR4 20.80

OneCNCXR4 drutu EDM

Dodatkowa funkcjonalność została dodana do OneCNCXR4 drutu EDM Professional. Następujące tłumaczy zostały dodane do tego produktu i stały się standardowe zawarte funkcji.

Parasolid
SolidWorks

OneCNCXR4 włoskie Wersje
Włoski język został zaktualizowany, aby odzwierciedlić najnowsze funkcjonalności.

OneCNCXR4 Koreański Wersje
Możliwość korzystania koreańskie czcionki dla tekstu i lub grawerowanie została dodana do wersji koreańskich.

OneCNCXR4 Moduł 3D do 2D CAD strony
Funkcjonalność i wykorzystanie tabel rewizyjnych został zmieniony w celu wyeliminowania myśli przełączanie ustawień po tym jak została nałożona. To jest teraz na sobie łatwo włączyć warstwę na i że niesie automatycznego dodawania tabeli rewizji. Przełączanie był przeznaczony tylko na podgląd ustawień, a nie rzeczywistego stosowania na stronie.

Wersje OneCNCXR4 Młyn
Nie było zmiany ustawień biblioteki dla narzędzi grawerskich.

OneCNCXR4 Wszystkie Wersje
Korekty tłumaczy importowanych modeli.

Czytaj więcej ...