OneCNC Otwiera Technical Center w Australii

  Gru 08 2011

OneCNC CAD / CAM podział QARM Pty Ltd. International Computer Aided Manufacturing CAM firma dokonała kolejnego kroku na drodze do dalszej ekspansji.

Onecnc_office_blog

Ostatnio w Australii OneCNC nowy specjalista Oprogramowanie zostało zaprojektowane centrum techniczne rozwój w Brisbane dla 20 pracowników. Ten nowy samodzielny wielomilionowe inwestycje obejmują opracowanie całościowego infolinii wsparcia, zaplecze szkoleniowe, teatr demonstracji i najnowocześniejsze obiekty rozwoju i szerokie miejsca parkingowe dla pracowników i gości.

Onecnc_office_blog_2

Rozpoczynających działalność w 1988 OneCNC wzorów opracowanych w roku i dostarcza oprogramowanie dla procesów CNC produkcji na całym świecie.

OneCNC został pierwotnie opracowany dla krajowego rynku australijskim i stopniowo rozwinęła się głównym dostawcą. W 1999 roku, duży Push OneCNC rozpoczął wywóz swój asortyment. Obecnie ponad 90% wszystkich przedsiębiorstw są licencje sprzedawane są międzynarodowym poprzez sieć 16 międzynarodowych biur. Z globalnych biur w USA, Floryda, Kalifornia, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, Republiki Południowej Afryki, Japonii, Korei, Danii, Szwecji, Francji, Turcji, Szwecji, Irlandii i Meksyku.

Z tym rozszerzeniem OneCNC jest dobrze przygotowana do dalszej ekspansji lokalnej i globalnej.

Dziś, ponad 18000 klientów na całym świecie używają OneCNC często uważane za ważny element technologii CNC.

OneCNC CAD / CAM, głównie w postaci, formy Automotive obrony lotniczej opakowania i medycznej.

Dziś OneCNC jest dostawcą produktów wysokiej technologii, które są niezbędne dla sukcesu tysięcy firm na całym świecie od małych do dużych i w wielu aspektach produkcji.

OneCNC Australia
QARM Pty Ltd.
65 Gordon Street,
Ormiston 4160
Queensland, Australia
Ph 617 32862527
Fax 61732864992
www.onecnc.com.au

Wysłany Under: AktualnościLink

OneCNC ustawia Haas ST 30Y tokarka do pracy

  Sie 31 2011

OneCNC UK ustawia Haas ST 30Y przez kroki w konfiguracji stanowiska maszynowego. To jest genialne nowe wielofunkcyjne urządzenie z Haas Automation.

Lathe_1
Haas Automation UK i OneCNC UK ekspertów technicznych zebrali do postu na tym komputerze, normalny 2-osiowe toczenie i frezowanie w osi C z frezowania osi Y są połączone, aby zapewnić wydajne i skuteczne połączenie obejmuje głosowanie.

Drużyna
Tutaj widzimy Gillespie Peter OneCNC Parrot z Rob i Adam Cole z Haas Automation, z bogatym doświadczeniem w definicji C + OneCNC Y Haas postu tokarki dla tej maszyny.

Aby ocenić wkład skonfigurować urządzenie i oprogramowanie jest poddane pełnej sekwencji funkcji, aby zapewnić pracę poczty i urządzenie prawidłowo. OneCNC Tokarka teraz oferuje pełną zgodność z tym urządzeniem.

Lathe_3
Tutaj możesz zobaczyć wykonać na dużej części do testowania i regulacji w słupek i przetestować różne Tokarka oś C i oś Y funkcji frezowania mielenia.

Jeśli chcesz skontaktować się z miejscowej fabryki Haas Outlet więcej informacji na temat tego urządzenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat oprogramowania do prowadzenia tych OneCNC urządzenia, należy skontaktować się z najbliższym OneCNC biurowej.

>> Link OneCNC Biura globalni

Wysłany Under: AktualnościLink

OneCNC na Austech 2011

  Sie 17 2011

Austech_2011

OneCNC wystawiony na Austech 2011 w Centrum Wystawowym w Melbourne, Australia.

Austech jest premier advanced Australii produkcja precyzja i wystawa obrabiarek. Austech jest tylko pokazują, że konkretny cel w zakresie obróbki metali, obrabiarek i pomocnicze rynkowy w Australii rocznie.

Właścicielem i operatorem Amtil Austech obejmuje kluczowe obszary obrabiarki i przetwórstwa metali maszynowych.

To był bardzo zajęty show dla OneCNC i jedna z najbardziej udanych OneCNC pokazy.

Austech_1

Szczególnie interesujące i sukces OneCNC był wieloosiowe rozwiązania z dodatkowych odsetek na bomie górnictwa.

Aby uzyskać informacje o produkcie, proszę o kontakt:

OneCNC Australia
39 Middle Street
Cleveland
Queensland 3163
tel. 617 32862527

>> OneCNC Web

Wysłany Under: TargiLink