OneCNC Deutschland w MOLDING EXPO 2017

molda

Formowanie targów Expo 2017 odbywa się co dwa lata w Stuttgarcie w Niemczech. Pokaz został podzielony na kilka obszarów wystawienniczych, a główny nacisk położony jest na klasyczne opracowanie narzędzi i form, a także tworzenie wzorów i pleśni. Ponadto targi przedstawiają systemy i usługodawców zajmujących się technologią tworzyw sztucznych i obróbką metali: od producentów obrabiarek i systemów gorących kanałów po dostawców CAD CAM.

mold2

OneCNC jest bardzo dobrze rozwinięty w tej dziedzinie produkcji niemieckiej i jest doskonałą okazją do spotkania się z użytkownikami OneCNC i przyszłych klientów w celu wyświetlania najnowszej technologii OneCNC CAD CAM.

mold

Jeśli nie byłeś w stanie uczestniczyć w spersonalizowanej demonstracji OneCNC CAD CAM Solutions, przypomnijmy, że demonstracje online można zorganizować w dogodnym momencie, aby można było oceniać pierwszą rękę bez opuszczania sklepu.

OneCNC Deutschland oferuje szkolenie na miejscu w Twoim sklepie produkującym części.

Dalsze informacje Kontakt >> OneCNC Deutschland

Ekspozycje OneCNC w SOUTH MACH 17 Nowa Zelandia

OneCNC Wystawa na targach SOUTH MACH 17 w kraju Long White Cloud

south_mach_1

Nowa Zelandia różni się od Australii więzi z Wyspami Północnymi są bliżej Polinezji, podczas gdy South Island można myśleć, że jesteś w Szkocji, a sceneria wygląda nawet na Irlandię, ale wszystko to na bok Inżynierii w Nowej Zelandii jest silnym punktem w ich zdolności produkcyjnych i ekonomii. OneCNC ma wielu użytkowników w Nowej Zelandii i z zadowoleniem przyjmuje okazję do poznania obecnych i nowych potencjalnych użytkowników. South MACH 17 był bardzo dobrą wystawą z dobrym zapleczem i stanowił dobre forum dla spotkań klientów.

south_mach_26

Inżynierowie aplikacji OneCNC byli zajęci podczas pokazu demonstrując unikalne możliwości oszczędzania czasu aktualnej wersji oprogramowania OneCNCXR7 CAD CAM.

OneCNC ma użytkowników w ponad 40 krajach i eksponuje w ponad 10 lokalizacjach międzynarodowych rocznie, aby komunikować się bezpośrednio z klientami w zakresie globalizacji i lokalizacji produktu.

Aby uzyskać więcej informacji o produktach OneCNC, skontaktuj się z nami

OneCNC Australia
65 Gordon Street
Ormiston
Qld 4160
Australia

Ph +61732862527

Web: www.onecnc.com.au

Firma A & A Machine & Development, Inc. Gardena, CA

Firma A & A Machine & Development została założona w 1972 roku przez ojca Erica Hymovitza. Eric spędził dużo czasu w sklepie, ucząc się handlu i zamiatania podłóg; Ostatecznie przejęcia działalności w 1995 roku. W firmie Gardena, CA, klienci firmy A & A Machine obejmują przemysł komercyjny i kosmiczny, współpracujący z takimi materiałami jak aluminium, mosiądz, brąz, stal nierdzewna, odlewy ze stali węglowej, kucie i inne materiały egzotyczne.

"Gdy nasz dział CNC powiększył się, wiedziałem, że potrzebujemy silniejszych programów. Przejście od 2-2.5D na oś 3 i 4, dostępność pomocy technicznej i potrzeby, przed którymi staliśmy w obliczu rozwijającego się sklepu, zacząłem robić moje badania. Przełączyliśmy się na OneCNC i od razu poczuliśmy się produktywni dzięki oprogramowaniu. Od razu doceniłem łatwość obsługi OneCNC i moc, która istnieje dzięki łatwości użycia. Zaczęliśmy na niższym poziomie OneCNC iw krótkim czasie uaktualniliśmy do jednoczesnej 5-osiowej, tokarki i drutu EDM ".

Przejście było sprawne dzięki pomocy Erica otrzymanej przez wsparcie techniczne OneCNC oraz dostępne filmy szkoleniowe. Eric zajmuje się większością programowania w tym 30-man sklepie "Czasami bierzesz udział w określonej pracy, a nie wiem, jak sobie z tym poradzić, a ja nie mam kogoś po moim ramieniu w sklepie, aby zapewnić mi techniki, które Są najlepsze do pracy, ale z pomocą techniczną firmy OneCNC masz kogoś do pomocy w różnych metodach, które są skuteczne dla Twoich części. Zapewniam, że mam kogoś za mną, aby dać mi pewność, że mogę wykonywać jakieś zadania, które spotykają moje biurko. To pomogło rozwijać i rozwijać nasz sklep, ponieważ udało nam się dostać do pracy, które mogłyby być trochę boi, ale ponieważ mamy OneCNC za nami, teraz wiemy, że jesteśmy w stanie podjąć te miejsca pracy. "

"W grudniu zakupiliśmy kolejną maszynę o mocy 5 osi, która jest ekscytująca, ponieważ nasza 5-osiowa maszyna zawsze była zajęcona i opóźniona, z niecierpliwością oczekujemy na zwiększenie naszych możliwości w tym roku. Wiem, że będziemy mieli dobry rok, rozmawiając z moimi klientami wiem, że będą mieli dobry rok. Jesteśmy integralnym dostawcą dla naszych klientów i pozostaniemy przez długi czas, te relacje i opinie o naszej niezawodności są cenne dla sukcesu maszyny A & A ".

Pan Eric Hymovitz

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.onecnc.com i www.aamach.com