OneCNC Deutschland AMB w Stuttgarcie

  Wrz 23 2016

OneCNC Deutschland wystawiony na AMB Stuttgart Niemcy 13 do 17 września 2016 roku w doskonałej Stuttgart Messe.

amb6

Każdy dzień 5 dzień pokazu była bardzo pozytywna atmosfera bardzo udany show.for Stuttgarcie AMB 2016,

W niektórych salach pełni zarezerwowane było prawie niemożliwe, aby chodzić, jak zainteresowani goście byli uciekają się do hal. +

Czwartek oznaczone najczęściej odwiedzanych dzień AMB w historii na koncert.

W tym roku nie było w sumie 1469 wystawców i prawie 90.000 gości branżowych.

Chociaż Stuttgart jest Heartland wytwarzania interestingly16% odwiedzających pochodziło z zagranicy.

amb4

OneCNC posiada silną pozycję w tej dziedzinie, a nasi inżynierowie zajęty był demonstracji zalet pełnego zakresu OneCNC CAD-CAM Solutions.

OneCNC Deutschland posiadają rozległą wiedzę praktyczną we wszystkich aspektach produkcji CAD CAM i zapewnienia szkolenia, szkolenia wewnętrzne szkolenia on-line lub na miejscu dla wszystkich produktów. OneCNC Deutchland oferuje szkolenia na miejscu w swoim sklepie produkuje się części.

Jeśli nie byli w stanie stawić się na indywidualną demonstracji OneCNC CAD CAM Solutions Przypominamy, że prezentacje on-line mogą być ustawione w dogodnym czasie, aby można było ocenić pierwszej ręki bez wychodzenia swój sklep.

Aby uzyskać więcej informacji kontakt >> OneCNC Deutschland

Wysłany Under: TargiLink

OneCNC wprowadził nową stronę internetową szkolenia on-line dla wszystkich użytkowników OneCNC globalnie

  Maj 05 2016

OneCNC posiada 22 globalnych biur w krajach na całym świecie i dostaw oprogramowania do ponad 60 krajów. Z powodu ogromnej liczby użytkowników w tak wielu krajach OneCNC wprowadził tę nową usługę, dzięki czemu wszyscy użytkownicy mają możliwość bezpośredniego dla najlepszych szkolenia korporacyjne bez żadnych dodatkowych opłat.

OneCNC On-Line Szkolenie jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce Dowiedz CAD-CAM.

Z OneCNC on-line szkolenia nauczysz się metody w tym wskazówki i triki w swoim własnym tempie, w swoim czasie, od doświadczonego Kształcenia Inżynierów OneCNC on-line. Można używać tych nowych klas online, aby dostać się do prędkości szybko, zachować swoje umiejętności ostre, i uzyskać najlepsze z maszynami CNC. OneCNC On-Line Szkolenie jest otwarte dla każdego z dostępem do Internetu i nabył licencjonowany produkt OneCNC.

Ucz się od ekspertów OneCNC

Skorzystaj z wiedzy ekspertów certyfikowanych trenerów korporacyjnych, którzy przyniosą swoje bogate doświadczenie w przemyśle i OneCNC wiedzę do każdej lekcji. Szkolenie odbywa się w ponad 40 filmach za pomocą sprawdzonych technik przemysłowych. Ten format wideo pozwala uczyć się we własnym tempie, przeglądając wszystkie wskazówki i sztuczki, aby wykorzystać moc OneCNC we własnym środowisku.

Proces szkolenia

W tym treningu opartego OneCNC on-line, można dowiedzieć się OneCNC metodą film pokazujący jak zaprojektować i ścieżki narzędzia programowe na prawdziwych częściach przemysłowych. Ważne zastosowania funkcjonalności są objęte, które pokazują, w jaki sposób bardziej efektywnie i wydajnie programować. Na przykład, można dowiedzieć się jak programować szybko i sposób OneCNC jest przeznaczony do użytku, jak zastosować wiele set-upy, i jak wybrać najlepszą strategię ścieżki narzędzia dla najkrótszym czasie wykonania i najlepsze metody do produkcji wysokiej jakości części.

Oferowane szkolenia

Obecnie szkolenie jest oferowane dla wszystkich wersji OneCNC Frezowanie tym dodatkowym module 4 osi.

Jak uzyskać dostęp do

Ten link przeniesie Cię do OneCNC Szkolenie ekranu logowania. Na tej stronie będzie można znaleźć w sekcji logowania dla użytkowników OneCNC którzy już zarejestrowane i nowej sekcji użytkownika, gdzie Licencjonowani użytkownicy OneCNC można utworzyć konto. Proszę mieć swój OneCNC Szczegóły produktu gotowe, obejmuje Dongle Numer, klucz seryjny i CD, będzie również zobowiązany do wypełnienia formularza dane ogólne.

Wysłany Under: AktualnościLink

OneCNC na TechniShow 2016

  Mar 21 2016

OneCNC Benelux wystawiony na TECHNISHOW 2016 w Utrechcie 15-18 marca 2016

Techni 1

TechniShow jest utrzymywana w centrum Jaarbeurs w Utrecht Holandia.

TechniShow jest największym i najważniejszym Expo w krajach Beneluksu, która związana jest z technologii przemysłowej produkcji, przetwarzania, obróbki metalu oraz narzędzia i urządzenia. Impreza ta była prowadzona przez okres czterech dni i koncentruje się głównie na działalności gospodarczej i stworzył idealną platformę do spełnienia całego łańcucha przemysłowego i nawiązania nowych kontaktów i potencjalnych klientów. TechniShow odbył się ponownie wraz z show ESEF wystawców produkcyjnych i oba te wydarzenia pod wielką szansę dla sektora produkcyjnego. To świetne wydarzenie pomogło wystawców zapoznać się z profesjonalnym przemysłu i stwierdzono, że ponad 40.000 osób odwiedziło imprezę ..

techni 6

OneCNC Benelux doświadczonych inżynierów aplikacyjnych zostały wyposażone w bardzo ruchliwej platformie wykazania unikalne zalety produktów OneCNC.

Każdy z 4 dni były bardzo zajęty zademonstrowania nowych potencjalnych klientów, jak również dyskusje produktów z dotychczasowymi klientami.

techni 3

OneCNC jest bardzo popularny w krajach Beneluksu i było dobrze zauważył, że produkty OneCNC aktywnie pokazane i używany na komputerach w akcji na targach.

techni 5

Jednym z głównych powodów, OneCNC jest tak popularny w krajach Beneluksu, że OneCNC doświadczył inżynierów aplikacyjnych, które mogą pomóc zarówno inżynierów aplikacyjnych obrabiarek, jak również pociągiem i wspomagać klientów korzystających z produktów dostarczając kompletną konstrukcję nośną dla klienta OneCNC.

techni 4

TechniShow był bardzo zajęty każdy dzień, a jeśli przez przypadek Brakowało prywatnego demonstrację OneCNC to może być ustawione w swoim sklepie w czasie, aby spełnić.

OneCNC Benelux doświadczonych inżynierów i obejmuje cały obszar Niderlandów, Luksemburga i Belgii, zapewnia pełny dostęp on-line lub na miejscu szkolenia i pełne wsparcie całej gamy produktów OneCNC. Więc jeśli jesteś w branży CNC produkcji rozmowy OneCNC Benelux profesjonalnego uwzględnieniem wymagań.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat produktów OneCNC w Beneluksie skontaktować OneCNC Benelux >>www.onecnc.nl

OneCNC Benelux

Mierloseweg 40
5666 KA Geldrop
Holandia

tel: + 31 (0) 40 22 66 212
fax: + 31 (0) 40 22 40 794

Wysłany Under: TargiLink