OneCNC wprowadził nową stronę internetową szkolenia on-line dla wszystkich użytkowników OneCNC globalnie

  Maj 05 2016

OneCNC posiada 22 globalnych biur w krajach na całym świecie i dostaw oprogramowania do ponad 60 krajów. Z powodu ogromnej liczby użytkowników w tak wielu krajach OneCNC wprowadził tę nową usługę, dzięki czemu wszyscy użytkownicy mają możliwość bezpośredniego dla najlepszych szkolenia korporacyjne bez żadnych dodatkowych opłat.

OneCNC On-Line Szkolenie jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce Dowiedz CAD-CAM.

Z OneCNC on-line szkolenia nauczysz się metody w tym wskazówki i triki w swoim własnym tempie, w swoim czasie, od doświadczonego Kształcenia Inżynierów OneCNC on-line. Można używać tych nowych klas online, aby dostać się do prędkości szybko, zachować swoje umiejętności ostre, i uzyskać najlepsze z maszynami CNC. OneCNC On-Line Szkolenie jest otwarte dla każdego z dostępem do Internetu i nabył licencjonowany produkt OneCNC.

Ucz się od ekspertów OneCNC

Skorzystaj z wiedzy ekspertów certyfikowanych trenerów korporacyjnych, którzy przyniosą swoje bogate doświadczenie w przemyśle i OneCNC wiedzę do każdej lekcji. Szkolenie odbywa się w ponad 40 filmach za pomocą sprawdzonych technik przemysłowych. Ten format wideo pozwala uczyć się we własnym tempie, przeglądając wszystkie wskazówki i sztuczki, aby wykorzystać moc OneCNC we własnym środowisku.

Proces szkolenia

W tym treningu opartego OneCNC on-line, można dowiedzieć się OneCNC metodą film pokazujący jak zaprojektować i ścieżki narzędzia programowe na prawdziwych częściach przemysłowych. Ważne zastosowania funkcjonalności są objęte, które pokazują, w jaki sposób bardziej efektywnie i wydajnie programować. Na przykład, można dowiedzieć się jak programować szybko i sposób OneCNC jest przeznaczony do użytku, jak zastosować wiele set-upy, i jak wybrać najlepszą strategię ścieżki narzędzia dla najkrótszym czasie wykonania i najlepsze metody do produkcji wysokiej jakości części.

Oferowane szkolenia

Obecnie szkolenie jest oferowane dla wszystkich wersji OneCNC Frezowanie tym dodatkowym module 4 osi.

Jak uzyskać dostęp do

Ten link przeniesie Cię do OneCNC Szkolenie ekranu logowania. Na tej stronie będzie można znaleźć w sekcji logowania dla użytkowników OneCNC którzy już zarejestrowane i nowej sekcji użytkownika, gdzie Licencjonowani użytkownicy OneCNC można utworzyć konto. Proszę mieć swój OneCNC Szczegóły produktu gotowe, obejmuje Dongle Numer, klucz seryjny i CD, będzie również zobowiązany do wypełnienia formularza dane ogólne.

Wysłany Under: AktualnościLink

OneCNC na TechniShow 2016

  Mar 21 2016

OneCNC Benelux wystawiony na TECHNISHOW 2016 w Utrechcie 15-18 marca 2016

Techni 1

TechniShow jest utrzymywana w centrum Jaarbeurs w Utrecht Holandia.

TechniShow jest największym i najważniejszym Expo w krajach Beneluksu, która związana jest z technologii przemysłowej produkcji, przetwarzania, obróbki metalu oraz narzędzia i urządzenia. Impreza ta była prowadzona przez okres czterech dni i koncentruje się głównie na działalności gospodarczej i stworzył idealną platformę do spełnienia całego łańcucha przemysłowego i nawiązania nowych kontaktów i potencjalnych klientów. TechniShow odbył się ponownie wraz z show ESEF wystawców produkcyjnych i oba te wydarzenia pod wielką szansę dla sektora produkcyjnego. To świetne wydarzenie pomogło wystawców zapoznać się z profesjonalnym przemysłu i stwierdzono, że ponad 40.000 osób odwiedziło imprezę ..

techni 6

OneCNC Benelux doświadczonych inżynierów aplikacyjnych zostały wyposażone w bardzo ruchliwej platformie wykazania unikalne zalety produktów OneCNC.

Każdy z 4 dni były bardzo zajęty zademonstrowania nowych potencjalnych klientów, jak również dyskusje produktów z dotychczasowymi klientami.

techni 3

OneCNC jest bardzo popularny w krajach Beneluksu i było dobrze zauważył, że produkty OneCNC aktywnie pokazane i używany na komputerach w akcji na targach.

techni 5

Jednym z głównych powodów, OneCNC jest tak popularny w krajach Beneluksu, że OneCNC doświadczył inżynierów aplikacyjnych, które mogą pomóc zarówno inżynierów aplikacyjnych obrabiarek, jak również pociągiem i wspomagać klientów korzystających z produktów dostarczając kompletną konstrukcję nośną dla klienta OneCNC.

techni 4

TechniShow był bardzo zajęty każdy dzień, a jeśli przez przypadek Brakowało prywatnego demonstrację OneCNC to może być ustawione w swoim sklepie w czasie, aby spełnić.

OneCNC Benelux doświadczonych inżynierów i obejmuje cały obszar Niderlandów, Luksemburga i Belgii, zapewnia pełny dostęp on-line lub na miejscu szkolenia i pełne wsparcie całej gamy produktów OneCNC. Więc jeśli jesteś w branży CNC produkcji rozmowy OneCNC Benelux profesjonalnego uwzględnieniem wymagań.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat produktów OneCNC w Beneluksie skontaktować OneCNC Benelux >>www.onecnc.nl

OneCNC Benelux

Mierloseweg 40
5666 KA Geldrop
Holandia

tel: + 31 (0) 40 22 66 212
fax: + 31 (0) 40 22 40 794

Wysłany Under: TargiLink

OneCNC Deutschland w METAV 2016

  Lut 29 2016

OneCNC Deutschland wystawiony na METAV w Dusseldorfie Niemcy 23-27 lutego 2016

metav 8

METAV w Düsseldorfie była miejscem, gdzie dostawcy technologii mogą zaprezentować światu swoje handlu obróbka metali, automatyki, oprzyrządowanie produkcji i innowacje oprogramowania dla przemysłu.

Ta prezentacja aktualnych osiągnięć staje się sceną dla przyszłych inwestycji. METAV stanowi platformę dla podmiotów metalu dostosowane do użytkowników, dla pojazdów samochodowych oraz przemysłu, budowy maszyn i roślin, lotniczym, inżynierii medycznej, energetyki i technologii środowiskowych, mechanika precyzyjna, optyka, inżynierii elektrycznej i elektronicznej, by wymienić tylko kilka. METAV 2016 osiągnęła szeroką gamę klientów.

OneCNC Deutschland z zadowoleniem okazję spotkać się osobiście z wielu dotychczasowych klientów ze względu na to bardzo popularne CAD / CAM w Germany.The koncert został bardzo dobrze zadbane przez dotychczasowych klientów, jak również wielu potencjalnych klientów.
metav 11

OneCNC był bardzo zajęty przez cały t całego pokazu wykazując wyjątkowe zalety produktów z dużym wyborem producentów .. Czasami korytarze były dość tłoczno z odwiedzających tej popularnej wystawy tak muc więc trudno było znaleźć czas, aby zrobić zdjęcie z OneCNC stoją ..

metav 9

OneCNC Deutschland z 3 inżynierów aplikacyjnych na rękę były prowadzone bardzo zajęty podczas wystawy. Jeśli nie udało się mieć osobistą prezentację produktów, prosimy o kontakt OneCNC OneCNC Deutschland.

OneCNC Deutschland oferuje szkolenia na miejscu, a także szkolenia on-line oraz pełne wsparcie dla wszystkich klientów w Niemczech. Jeśli nie masz czasu na wizytę na targach i chciałby oceniać kontaktu produktu OneCNC OneCNC Deutschland.

OneCNC Deutschland
Hornscher Weg 126
32657 Lemgo
Niemcy

tel: + 49 (0) 5261-288940
e-mail:
WWW: www.onecnc.de

Wysłany Under: TargiLink