OneCNC wypuszcza nową broszurę

  Paź 31 2016

OneCNC dziś wydała broszurę dla OneCNCXR7

OneCNCXR7 ma się ukazać na początku listopada 2016.

Ta wersja ma ogromne znaczenie dla istniejących użytkowników, którzy chcą mieć nowe funkcje w każdej wersji.

Ta broszura jest już dostępny online od OneCNC.Net strony pomocy tutaj.

OneCNCXR7 Broszura

xr7brochure

W celu uzyskania dalszych informacji na temat OneCNCXR7 proszę skontaktować się z lokalnym biurem handlowym.

Kontakt OneCNC

Wysłany Under: AktualnościLink

OneCNC ogłasza OneCNCXR7

  Paź 14 2016

OneCNC wprowadza najnowszą wersję znanego CAD CAM OneCNCXR7

xr7_1

OneCNCXR7 z dużym naciskiem na żądania użytkowników z całego świata. Użytkownicy na całym świecie są spojrzenie na poprawę funkcji, które sprawiają, że szybciej i łatwiej tworzyć programy CNC dla skomplikowanych części, jak również ulepszeń poprawiających usuwania materiału i ogólną wydajność. CNC sprzęt produkcyjny, narzędzia tnące i inne technologie powiązane są stale się zmienia i użytkownicy szukają cechy wyprzedzić krzywej, a także poprawy funkcjonalności dla istniejących urządzeń.

OneCNCXR7 miał najbardziej wszechstronne testy w historii firmy, w tym rygorystycznych testów na maszynie fizycznej w naszym nowym wspaniałym zakładu obróbki pod ISO9001-2015 testów. testujących obejmują HERMLE 5 osiach równoległych maszyn.

Nasze globalne klienci, jak i nasze biura Globalny OneCNC były bardzo aktywne w rozwoju naszych produktów, zwłaszcza w procesy, które trwają już od kilku miesięcy testowania. OneCNC wprowadziliśmy nowe zakłady obróbki i testowania w celu odtworzenia warunków, że nasi użytkownicy zajmują się na co dzień.

OneCNCXR7 wprowadza kilkadziesiąt znaczących ulepszeń, które szczegóły zostaną przewidziane bliżej wersji oprogramowania, który jest oczekiwany na początku listopada.

Jednym z głównych osiągnięć jest Aktywny Cut OneCNC, który pozwala na znaczącą poprawę razy obróbki wraz z korzyści ze zwiększonej narzędzi skrawających i życia obrabiarki. Aktywny Cut OneCNC uwzględniono zupełnie nową technologię, która aktywnie "patrzy w przyszłość" pozwalając ścieżkę tnący do maszyny z optymalną prędkością, gdzie dozwolone, i przyspieszenie w miarę możliwości. Ta technologia nie tylko sprawia, że ​​dla bardzo gładkiej drgań wolnego obróbki to zapewnia znacznie lepszą posuwu a dodatkową korzyścią rozszerzenie Narzędzia tnące i maszyna życie. Aktywna technologia Cut został dodany do wszystkich obowiązujących ścieżek w zakresie frezowania oraz kieszonkowe, ścierania i profili ze wszystkimi wersjami korzystających z tej technologii. Wraz z tą technologią istnieją znaczne zmiany w GUI, aby zapewnić znacznie bardziej otwarty ekran widoku rysunku i solidne ulepszeń CAD szczegółowo i przenoszenia tekstu Unicode.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z lokalnym biurem OneCNC

OneCNC Biura

Wysłany Under: AktualnościLink

OneCNC Włochy wystawiony na BI-MU Mediolan

  Paź 10 2016

bimu

BI-MU zawsze była jedynym włoskim targi zdolny do zwrócenia uwagi międzynarodowej opinii publicznej

Podczas swojej 30. edycji, gościł około dwudziestu wykwalifikowanego obce delegationsfor w sumie około 200 operatorów z Brazylii, Kanady, Meksyku, USA, Polsce, Rosji, Turcji, Maroko, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Iran, Oman, Palestyna, Irak, Uzbekistan, Chiny, Indie, Indonezja i Tajlandia.

30.BI-MU trwał od wtorku do soboty 4 8 października 2016 w Mediolanie Fieramilano

bmu1

OneCNC byli bardzo zadowoleni z frekwencji i zainteresowania produktami.

Dotychczasowi użytkownicy mieli możliwość obejrzenia nowego zbliżający gamę produktów.

bmu2

OneCNC Włochy były przechowywane zajęty nowych potencjalnych klientów, jak i dotychczasowych klientów, którzy chcą zmodernizować swoje OneCNC do najnowszej wersji.

Jeśli przegapiłeś demonstrację, aby zobaczyć unikalne zalety najnowszych rozwiązań CAD CAM OneCNC można skontaktować OneCNC Włoch na indywidualną demonstracji.

OneCNC Włochy
Via Bassano del Grappa, 48 / G
36030 Sarcedo (VI)
Włochy
WWW: www.onecnc.it
tel: + 39 393 438 3373

Wysłany Under: TargiLink