OneCNC Deutschland w METAV 2016

  Lut 29 2016

OneCNC Deutschland wystawiony na METAV w Dusseldorfie Niemcy 23-27 lutego 2016

metav 8

METAV w Düsseldorfie była miejscem, gdzie dostawcy technologii mogą zaprezentować światu swoje handlu obróbka metali, automatyki, oprzyrządowanie produkcji i innowacje oprogramowania dla przemysłu.

Ta prezentacja aktualnych osiągnięć staje się sceną dla przyszłych inwestycji. METAV stanowi platformę dla podmiotów metalu dostosowane do użytkowników, dla pojazdów samochodowych oraz przemysłu, budowy maszyn i roślin, lotniczym, inżynierii medycznej, energetyki i technologii środowiskowych, mechanika precyzyjna, optyka, inżynierii elektrycznej i elektronicznej, by wymienić tylko kilka. METAV 2016 osiągnęła szeroką gamę klientów.

OneCNC Deutschland z zadowoleniem okazję spotkać się osobiście z wielu dotychczasowych klientów ze względu na to bardzo popularne CAD / CAM w Germany.The koncert został bardzo dobrze zadbane przez dotychczasowych klientów, jak również wielu potencjalnych klientów.
metav 11

OneCNC był bardzo zajęty przez cały t całego pokazu wykazując wyjątkowe zalety produktów z dużym wyborem producentów .. Czasami korytarze były dość tłoczno z odwiedzających tej popularnej wystawy tak muc więc trudno było znaleźć czas, aby zrobić zdjęcie z OneCNC stoją ..

metav 9

OneCNC Deutschland z 3 inżynierów aplikacyjnych na rękę były prowadzone bardzo zajęty podczas wystawy. Jeśli nie udało się mieć osobistą prezentację produktów, prosimy o kontakt OneCNC OneCNC Deutschland.

OneCNC Deutschland oferuje szkolenia na miejscu, a także szkolenia on-line oraz pełne wsparcie dla wszystkich klientów w Niemczech. Jeśli nie masz czasu na wizytę na targach i chciałby oceniać kontaktu produktu OneCNC OneCNC Deutschland.

OneCNC Deutschland
Hornscher Weg 126
32657 Lemgo
Niemcy

tel: + 49 (0) 5261-288940
e-mail:
WWW: www.onecnc.de

Wysłany Under: TargiLink

OneCNC R & D z kulą

  Lut 22 2016

OneCNC Badań i Rozwoju został posiadające prawdziwą piłkę.

OneCNC Badania i Rozwój zespołu w ciągu ostatnich 2 lat kontynuuje rozwój ścieżek narzędzia obróbcze 5 osi.
W ramach tego rozwoju wiele przykładów części zostały utworzone i obrabiane przez naszych inżynierów w tym procesie.
Jest to część procesu stosowanego w badaniach i udowodnienia praktyczne wyniki według elementów rzeczywistości obróbki.
Aby udowodnić pełny rozwój od stworzenia modelu aż do testowania obrabianego elementu został wybrany do stworzenia kulisty piłka do tego testu.
Zamiast po prostu tokarki CNC toczenie kuli i żłobienia go jak piłką nożną zdecydowano stworzyć piłkę wykorzystaniem centrum obróbczego CNC.
Wymagało modelowania sześciokątny i wielokąta kawałek być wykorzystane do utworzenia kulki.
Segmenty następnie montowane przez obrót i kopiowania wokół osi całkowicie stanowią kulki.
Miało to na celu sprawdzenie oryginalne segmenty modelu, a następnie testować obrót i kopiowanie elementów piłki.
Wymagane ścieżki narzędzia CNC następnie tworzone w procesie obróbki w centrum obróbki 5 osiowej.

Ta grafika przedstawia ukończony model segmentu uformowanych kawałków stworzyć model piłki futbolowej.

/files/soccer_news_6.jpg

Ta grafika przedstawia segmenty sześciokątnych i wielokątnych kawałki są obracane i składane wokół wspólnej osi, tworząc model piłki futbolowej.


soccer_news_1.jpg

Piłka nożna następnie CNC zaprogramowany w OneCNC stworzyć ścierania, półwykańczającej i wykańczania ścieżki narzędzia
Wypełnione ścieżki narzędzia były przekazywane drogą elektroniczną do centrum obróbczego do obróbki z kawałka litego pręta aluminiowego magazynie.

Tutaj przedstawiamy pasek stałe Zdjęcie obrabianego w 5 osi jednoczesnym HERMLE Centrum obróbcze.

/files/soccer_news_2.jpg

Po obróbka została zakończona gotowy piłka została przeniesiona do naszego Browna i Sharpe współrzędnych maszyny pomiarowe do sprawdzania dokładności.
Wypełniony piłka została zmierzona i stwierdzono, że w ramach "tolerancji obróbki 004 mm, jak określono w OneCNC podczas tworzenia ścieżki narzędzia CNC.

Ta grafika przedstawia obrobioną piłkę testowane pod kątem dokładności

/files/soccer_news_3.jpg

Aby włączyć nasz test i walidacji należy przechowywać jako dowód dokładności i dowód naszego badania i rozwój piłki zamontowany na statywie do utrzymywania w naszym centrum technicznym w Brisbane.

Ta grafika przedstawia wypełniony Piłka anodowane i zamontowany na statywie.

/files/soccer_news_5.jpg

OneCNC nakręcony proces tworzenia piłkę nożną i proces obróbki stworzyć ostatnią część, jak pokazano w tym filmie.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat produktów OneCNC lub informacji na temat obróbki 5 osi jednoczesne skontaktuj się z lokalnym biurem OneCNC.

OneCNC Kontakt z nami >>

Wysłany Under: AktualnościLink

OneCNC Italia na wystawie Samumetal

  Lut 16 2016

SamuMetal odbyła się w Pordenone Fiere, 3 do 6 lutego 2016 roku, z nowym wyglądem i jeszcze bardziej interesujące; 18. wystawa narzędzi i technologii do obróbki metali odbyło się równocześnie z SubTech, 12 metalowego wystawy podwykonawstwo i SamuPlast, 12 wystawy z tworzyw sztucznych, technologii i maszyn.

W 2014 r SamuMetal przyciąga uwagę zwiedzających i wystawców, zarówno krajowych jak i międzynarodowych: liczba wystawców i powierzchnia wystawiennicza wzrosły w porównaniu do roku 2012, osiągając odpowiednio 500 wystawców oraz 23.000 mkw powierzchni. Liczba odwiedzających wzrosła w porównaniu do roku 2012 o ponad 10.000 uczestników.

Niektóre fragmenty wystawy Samumetal gdzie utrwalone na wideo, jak pokazano w tym filmie.To była dobra okazja dla OneCNC Włochy wykazać najnowsze funkcje do nowych potencjalnych klientów, jak i dotychczasowych klientów chce zmodernizować swoje OneCNC do najnowszej wersji.

Jeśli przegapiłeś okazję do OneCNC demonstracji produktu, aby zobaczyć unikalne zalety można skontaktować OneCNC Włoch na indywidualną demonstracja on-line lub w sklepie.

OneCNC Włochy
Via Bassano del Grappa, 48 / G
36030 Sarcedo (VI)
Włochy
WWW: www.onecnc.it
tel: + 39 393 438 3373

Wysłany Under: TargiLink