OneCNC Otwiera Technical Center w Australii

OneCNC CAD / CAM podział QARM Pty Ltd. International Computer Aided Manufacturing CAM firma dokonała kolejnego kroku na drodze do dalszej ekspansji.

Onecnc_office_blog

Ostatnio w Australii OneCNC nowy specjalista Oprogramowanie zostało zaprojektowane centrum techniczne rozwój w Brisbane dla 20 pracowników. Ten nowy samodzielny wielomilionowe inwestycje obejmują opracowanie całościowego infolinii wsparcia, zaplecze szkoleniowe, teatr demonstracji i najnowocześniejsze obiekty rozwoju i szerokie miejsca parkingowe dla pracowników i gości.

Onecnc_office_blog_2

Rozpoczynających działalność w 1988 OneCNC wzorów opracowanych w roku i dostarcza oprogramowanie dla procesów CNC produkcji na całym świecie.

OneCNC został pierwotnie opracowany dla krajowego rynku australijskim i stopniowo rozwinęła się głównym dostawcą. W 1999 roku, duży Push OneCNC rozpoczął wywóz swój asortyment. Obecnie ponad 90% wszystkich przedsiębiorstw są licencje sprzedawane są międzynarodowym poprzez sieć 16 międzynarodowych biur. Z globalnych biur w USA, Floryda, Kalifornia, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, Republiki Południowej Afryki, Japonii, Korei, Danii, Szwecji, Francji, Turcji, Szwecji, Irlandii i Meksyku.

Z tym rozszerzeniem OneCNC jest dobrze przygotowana do dalszej ekspansji lokalnej i globalnej.

Dziś, ponad 18000 klientów na całym świecie używają OneCNC często uważane za ważny element technologii CNC.

OneCNC CAD / CAM, głównie w postaci, formy Automotive obrony lotniczej opakowania i medycznej.

Dziś OneCNC jest dostawcą produktów wysokiej technologii, które są niezbędne dla sukcesu tysięcy firm na całym świecie od małych do dużych i w wielu aspektach produkcji.

OneCNC Australia
QARM Pty Ltd.
65 Gordon Street,
Ormiston 4160
Queensland, Australia
Ph 617 32862527
Fax 61732864992
www.onecnc.com.au

Kategorie

Archiwum

Aktualizacje OneCNC

Bądź na bieżąco

Zarejestruj się przez e-mail lub inne media, aby być na bieżąco z ważnymi wiadomościami i wydarzeniami oraz ważnymi aktualizacjami produktów.

Społeczny

Aplikacja społecznościowa OneCNC

Get it on Google Play