AMB 2008, Stuttgart

AMB (International Exhibition do obróbki metali) odbyła się w dniach od 9 - 13 października 2008 roku. Łącznie 1300 wystawców z 27 krajów wyświetlanych swoje produkty i usługi na powierzchni 105.200 m² w dziewięciu salach przeznaczonych do różnych dziedzin. 2008 zdarzeń wyznaczają nowe standardy w wielu aspektach: AMB odbyła się w pięknym i nowoczesnym centrum wystawowego, o idealnej podróży i połączeń komunikacyjnych. Spowodowało to rekordowa liczba odwiedzających - ponad 5 dni wystawy 80.000 odwiedzających z branży były liczone, 60% wzrost w stosunku do poprzedniej edycji w 2006 roku.

OneCNC również korzystać z międzynarodowej platformy przemysłu pokazywać swoje produkty, jak również z okazji, aby utrzymać kontakt z dotychczasowymi klientami oraz nawiązanie kontaktów z potencjalnymi nowymi klientami.

OneCNC Niemcy miały w obecności Uwe OneCNC Niemiec Stephan OneCNC Niemczech, Sebastion OneCNC Polski Michael OneCNC Niemczech i Bob od OneCNC Australii.

Amb_2008_1

AMB był bardzo zajęty pokaż tak bardzo, że pokazy grupowe były często musi poradzić sobie z ilością zainteresowanych klientów. Jako jedna demonstracja rozpoczęła się wiele innych również zegarki czasami wymagające otwartej dyskusji. Jeden taki czas był jak ten Uwe OneCNC Niemiec (drugi od lewej) w dyskusji grupowej.

Amb_2008_2

Tutaj Uwe to cechy OneCNC demonstracji do tylko 2 facetów, pozwalających na bardziej pytanie i odpowiedzieć na specjalistyczną dyskusję.

Amb_2008_3

Stephan OneCNC Niemcy (drugi od prawej) w swoim żywiole także z dużą grupą w dyskusji produktu.

Amb_2008_4

Tutaj Michael OneCNC Niemcy (po lewej) robi pokaz grupy dla kilku facetów. Michael jest znakomitym ręce mechanik z wieloletnim doświadczeniem w branży. Michael znajduje się w południowych Niemczech i usług klientów OneCNC wiele w tej dziedzinie.

Amb_2008_5

Tutaj Uwe demonstruje wstępne uwolnienie, co nadchodzi w zakręcie Tokarka OneCNCXR3 Mill Wielofunkcyjne obróbki być uwolnienie pod koniec 2008 roku.

Amb_2008_6

Ataman Wybiera OneCNC

Dlaczego wybraliśmy OneCNC - Ataman

"Natrafiliśmy OneCNC pomocą wyszukiwarek internetowych, a potem on miał bardzo ładny demo. Szukaliśmy w grupach dyskusyjnych i forach, w końcu zdecydował się na OneCNC"

Kategorie

Archiwum

Aktualizacje OneCNC

Bądź na bieżąco

Zarejestruj się przez e-mail lub inne media, aby być na bieżąco z ważnymi wiadomościami i wydarzeniami oraz ważnymi aktualizacjami produktów.

Społeczny

Aplikacja społecznościowa OneCNC

Get it on Google Play