OneCNC Otwiera Technical Center w Australii

OneCNC CAD / CAM podział QARM Pty Ltd. International Computer Aided Manufacturing CAM firma dokonała kolejnego kroku na drodze do dalszej ekspansji.

Onecnc_office_blog

Ostatnio w Australii OneCNC nowy specjalista Oprogramowanie zostało zaprojektowane centrum techniczne rozwój w Brisbane dla 20 pracowników. Ten nowy samodzielny wielomilionowe inwestycje obejmują opracowanie całościowego infolinii wsparcia, zaplecze szkoleniowe, teatr demonstracji i najnowocześniejsze obiekty rozwoju i szerokie miejsca parkingowe dla pracowników i gości.

Onecnc_office_blog_2

Rozpoczynających działalność w 1988 OneCNC wzorów opracowanych w roku i dostarcza oprogramowanie dla procesów CNC produkcji na całym świecie.

OneCNC został pierwotnie opracowany dla krajowego rynku australijskim i stopniowo rozwinęła się głównym dostawcą. W 1999 roku, duży Push OneCNC rozpoczął wywóz swój asortyment. Obecnie ponad 90% wszystkich przedsiębiorstw są licencje sprzedawane są międzynarodowym poprzez sieć 16 międzynarodowych biur. Z globalnych biur w USA, Floryda, Kalifornia, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, Republiki Południowej Afryki, Japonii, Korei, Danii, Szwecji, Francji, Turcji, Szwecji, Irlandii i Meksyku.

Z tym rozszerzeniem OneCNC jest dobrze przygotowana do dalszej ekspansji lokalnej i globalnej.

Dziś, ponad 18000 klientów na całym świecie używają OneCNC często uważane za ważny element technologii CNC.

OneCNC CAD / CAM, głównie w postaci, formy Automotive obrony lotniczej opakowania i medycznej.

Dziś OneCNC jest dostawcą produktów wysokiej technologii, które są niezbędne dla sukcesu tysięcy firm na całym świecie od małych do dużych i w wielu aspektach produkcji.

OneCNC Australia
QARM Pty Ltd.
65 Gordon Street,
Ormiston 4160
Queensland, Australia
Ph 617 32862527
Fax 61732864992
www.onecnc.com.au

OneCNC ustawia Haas ST 30Y tokarka do pracy

OneCNC UK ustawia Haas ST 30Y przez kroki w konfiguracji stanowiska maszynowego. To jest genialne nowe wielofunkcyjne urządzenie z Haas Automation.

Lathe_1
Haas Automation UK i OneCNC UK ekspertów technicznych zebrali do postu na tym komputerze, normalny 2-osiowe toczenie i frezowanie w osi C z frezowania osi Y są połączone, aby zapewnić wydajne i skuteczne połączenie obejmuje głosowanie.

Drużyna
Tutaj widzimy Gillespie Peter OneCNC Parrot z Rob i Adam Cole z Haas Automation, z bogatym doświadczeniem w definicji C + OneCNC Y Haas postu tokarki dla tej maszyny.

Aby ocenić wkład skonfigurować urządzenie i oprogramowanie jest poddane pełnej sekwencji funkcji, aby zapewnić pracę poczty i urządzenie prawidłowo. OneCNC Tokarka teraz oferuje pełną zgodność z tym urządzeniem.

Lathe_3
Tutaj możesz zobaczyć wykonać na dużej części do testowania i regulacji w słupek i przetestować różne Tokarka oś C i oś Y funkcji frezowania mielenia.

Jeśli chcesz skontaktować się z miejscowej fabryki Haas Outlet więcej informacji na temat tego urządzenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat oprogramowania do prowadzenia tych OneCNC urządzenia, należy skontaktować się z najbliższym OneCNC biurowej.

>> Link OneCNC Biura globalni

OneCNC na Austech 2011

Austech_2011

OneCNC wystawiony na Austech 2011 w Centrum Wystawowym w Melbourne, Australia.

Austech jest premier advanced Australii produkcja precyzja i wystawa obrabiarek. Austech jest tylko pokazują, że konkretny cel w zakresie obróbki metali, obrabiarek i pomocnicze rynkowy w Australii rocznie.

Właścicielem i operatorem Amtil Austech obejmuje kluczowe obszary obrabiarki i przetwórstwa metali maszynowych.

To był bardzo zajęty show dla OneCNC i jedna z najbardziej udanych OneCNC pokazy.

Austech_1

Szczególnie interesujące i sukces OneCNC był wieloosiowe rozwiązania z dodatkowych odsetek na bomie górnictwa.

Aby uzyskać informacje o produkcie, proszę o kontakt:

OneCNC Australia
39 Middle Street
Cleveland
Queensland 3163
tel. 617 32862527

>> OneCNC Web